Dodací podmínky

Dodací podmínky

 

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 7 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, na tuto skutečnost bude kupující upozorněn telefonicky nebo e-mailem a zároveň bude upřesněn termín dodání. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání zboží na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení objednává prodávající. Zásilka se zbožím musí obsahovat daňový doklad.

Způsob dopravy

 

Zboží je dopravováno do sedmi pracovních dnů, na adresu uvedenou na objednávce prostřednictvím České pošty nebo PPL případně TOPTRANS (autoboxy).

 

V případě že je kupujícím firma (která se prokázala IČ) bude zásilka zaslána jako Obchodní balík nebo EMS. Je-li kupujícím soukromá osoba bude zásilka odeslána jako Obchodní balík nebo Obyčejný balík.

 

Maximální hmotnost jedné zásilky (balíku) muže být 30kg. V případě že objednané zboží přesáhne tuto hmotnost bude odesláno ve více samostatných zásilkách. (balících).

 

Při dodání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky a potvrdit jeho převzetí oprávněnou osobou. Na neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno sepsat škodní protokol nebo převzetí zásilky odmítnout. Následně je nutné o těchto skutečnostech informovat dodavatele a zaslat kopii zápisu o poškození zásilky.

 

Podmínky doručení zásilky můžete zjistit na Vaší poště nebo na adrese. www.ceskaposta.cz

 

Cena dopravy

 

Náklady na zabalení (balné) a dopravu zásilky na území České republiky budou hrazeny kupujícím a jsou stanoveny bez ohledu na hmotnost a počet balíků jedné zásilky částkou 120,-Kč včetně DPH 20%. Při objednávce nad 1500,- Kč bez DPH se poštovné a balné neúčtuje. Vyjímkou jsou autoboxy, kde vzhledem k rozměrům je doprava zpoplatněna částkou 360,- Kč včetně DPH 20%. Na daňovém dokladu bude tato částka vyznačena jako poštovné.

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
Více o firmě Miroslav Zahrádka se dozvíte na www.zahradka.info
zboží v e-shopu: 2115 e-shop systém banan.cz